Юні сміляни стали учасниками правового марафону «Захисти життя – зупини насильство!»

241975040_2023808551105064_2392955207658509337_nПроблема булінгу є актуальною у нашому суспільстві. І, на жаль, слово «булінг» все частіше звучить у шкільному середовищі. У перекладі з англійської – знущання, цькування чи залякування. Найбільш поширені різновиди насилля: психологічне та фізичне.

Правовий марафон з протидії булінгу пройшов у дитячій книгозбірні. Його учасниками стали учні 4-Б та 6-А класів НВК гімназії ім. В.Т. Сенатора (класні керівники Валентина Остапенко, Тетяна Шибанова та педагог-організатор Ольга Охота). На зустріч з дітьми завітали фахівці Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Мамонова та Аіда Вовчок.

Фахівці інформували учасників марафону про ознаки булінгу; також про причини, що спонукають до булінгу, психологічні наслідки цього соціального явища та відповідальність, яку несуть особи, що здійснюють насилля. Діти отримали матеріали Міністерства освіти України про надання правової допомоги.

Під час заходу також відбулася з дітьми за участі керівника Інклюзивної арт-студії «Долоньки» Каріни Манько провели бесіду-діалог. Гімназисти переглянули мультфільм «Жив собі чорний кіт», після перегляду якого виникло жваве обговорення учасників заходу. Школярі підготувались до правового марафону, виразивши своє ставлення до теми насильства у малюнках.

Дорослих закликали бути уважними до своїх дітей, знаходити час на спілкування та отримувати від тільки радісні новини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *