Юні сміляни стали учасниками польсько-українського освітнього проєкту

201352791_1946321328853787_5608399710980276465_nЦентральна міська книгозбірня для дітей взяла участь у реалізації українсько-польського освітнього проєкту про Цілі сталого розвитку ООН, які є програмою для всіх країн світу до 2030 року.

Проєкт передбачає навчання дітей за допомогою відео-лекцій, творчої праці, гри та цікавих оповідань. Метою проєкту є пізнання світу дітьми та пошук відповідей на важливі питання сучасності разом з дорослими.

Учасниками творчого заняття стали активні відвідувачі бібліотеки, учні 3-А класу ліцею «Лідер» разом з класним керівником Світланою Григор.

Діти переглянули пізнавальне відео «Міцне здоров’я та благополуччя», уважно прослухали казку «Захисний щит про здоров’я та пригоди в тропічному лісі».

Третьокласники взяли участь в цікавому експерименті « Як розповсюджується інфекція?». За допомогою нього дізналися, як передається інфекція і як хворий може заразити здорового. Школярі переглянули презентацію «Віруси: красиві, але небезпечні».

Завдяки перегляду отримали інформацію про розповсюдження та поширення інфекційних хвороб: коронавірусу, поліомієліту, корі, вітрянки. Також юні відвідувачі виконали творче завдання «Вірус із пряжі»: за допомогою ниток створили макет вірусу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *