Юні сміляни стали лауреатами Міжнародного фестивалю-конкурсу «Весна – Love»

168074279_1338622019856272_622460806330021318_nУ Запоріжжі нещодавно відбувся Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс «Весна – Love», у якому взяли участь і сміляни.

Фестиваль проводиться за підтримки благодійної організації Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода», Уряду Республіки Болгарії, Міністерства освіти та науки, Міністерства культури Республіки Болгарія в рамках творчого проекту «Зі Злагодою у серці, з Україною у душі!».

Кращих визначили у номінаціях “вокал”, “хореографія”, “театральна творчість”, “інструментальна музика”, “оригінальний жанр”, “вокально-інструментальний”, “вокально-хореографічний” жанри, а також у номінації “народні майстри”.

Дві перемоги отримали учні школи №7. Давід Тихановський у номінації “вокал” отримав Диплом лауреата ІІ ступеня, а Юлія Царинна – в номінації “Декоративно-прикладне мистецтво” – Диплом лауреата І ступеня.

Людмилу Царинну, вчителя музичного та образотворчого мистецтва, відзначили Подякою.

Організатори Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода» відзначили переможців та лауреатів сертифікатами на відвідування VR атракціону XRIDE та 7D кіно, розповіли у школі №7.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *