Юні сміляни розпочали літо ескурсом в історію міста та візитом до рятувальників

193024052_1907575236086607_1601905571576308320_nУ перший день літа учні 6-В класу школи №7 вирушили на екскурсію до Смілянського краєзнавчого музею та пожежно-рятувальної частини Сміли. Дізнатись багато цікавого і нового про свій край та ознайомитись з професією рятувальника діти мріяли давно.

У краєзнавчому музеї екскурсоводи дітям показали матеріали, пов’язані з родиною колишніх власників містечка графів Бобринських та іменами відомих громадян міста. Діти побачили унікальні експонати, фотодокументи та цікава інформація про події Другої світової війни. Особливо сподобалось пірнути в атмосферу минулого і потримати в руках зброю, одяг, а також порівняти побут людей раніше і тепер.

Далі школярі вирушили до пожежної частини. Шестикласники послухали захоплюючі історії про гасіння пожеж, порятунок людей і тварин від працівників ДСНС, а ще ознайомились з обладнанням, які вони не мали змоги бачити раніше.

Діти відвідали гараж з пожежною технікою,приміряли бойове спорядження рятувальників. На згадку зробили фото на пам’ять та подякували за змістовну і цікаву екскурсію. Юні сміляни не тільки ознайомились із професією рятувальників, а й повторили, як правильно поводитися під час пожежі, як не допустити загоряння та як правильно повідомити про це рятувальників телефоном, розповіли у навчальному закладі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *