Юні сміляни поринули у світ історії в етнографічному музеї

300367358_2294343057384944_7495427472855243059_nЮні відвідувачі дитячої міської бібліотеки відвідали етнографічний музей Смілянської спеціальної школи Черкаської обласної ради.

Вітала дітей заступник директора з виховної роботи Вікторія Стригун, яка познайомила їх з історією створення закладу, та розповіла про засновницю берегиню музею, виховательку – методиста Злату Чекіс.

Провела пізнавальну екскурсію керівник гуртка «Музеєзнавців», почесний краєзнавець України, журналістка творчого колективу КП «Медіа-центр» Юлія Харченко.

Діти з цікавістю переглянули музейні експонати, які дбайливо збиралися педагогічним колективом та учнями школи протягом багатьох років. Особливу увагу діти приділили куточку народних ремесел, предметам українського
побуту, а також експонатам, які присвячені темі українсько-російської війни.

Незвичною та цікавою для екскурсантів стала участь у грі-квесті «Вгадай слово на літеру «П», адже за правильну відповідь учасники отримували смаколики…з печі.

Українська гостинність, поглиблення знань з народознавства, знайомство з традиціями та звичаями свого народу, щирі посмішки та позитивні емоції, – такий чудовий результат пізнавальної екскурсії дітей до етнографічного музею.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.