Юні сміляни пізнавали секрети петриківського розпису

206130697_1951187198367200_1118175315518297860_nУнікальна техніка петриківського розпису, як вид декоративно-прикладного мистецтва, була включена ЮНЕСКО у 2013 році до списку нематеріальної культурної спадщини людства. Магія петриківського розпису полонила серця мільйонів шанувальників прекрасного, прославивши на весь світ талановитих народних майстрів з України.

23 червня активні відвідувачі дитячої бібліотеки, учні 3-5-тих класів ліцею – «Лідер» отримали чудову нагоду доторкнутися до давнього ремесла. Творчий урок по виготовленню листівки у стилі петриківського розпису провела майстриня народної творчості Світлана Клименко. Під час зустрічі діти здійснили онлайн – мандрівку в с. Петриківку, дізналися історію виникнення петриківського розпису та різні техніки його виконання. Зацікавила дітей презентація експонатів, виконаних в стилі «петриківки», з власної колекції пані Світлани.

Прислухаючись до порад майстрині, діти пробували творити свої перші візерунки у стилі петриківського розпису. Юні сміляни долучилися до краси українського мистецтва, набралися позитивних емоцій та розширити знання про культуру та звичаї українців, а також поринули у творчі пошуки, розповіли у центральній біблеотеці для дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *