Юні сміляни дізналися секрети краси, здоров’я та побували у військовій частині

20190605_103626Вирує цікавими подіями, незвичайними та корисними зустрічами табірне життя в пришкільному відпочинковому таборі «Сонечко» школи №3-колегіуму.

Учні 7-А класу зустрілися із медичним працівником Ольгою Полтавець, яка ознайомила школярів із правилами надання першої долікарської медичної допомоги при потраплянні інородних тіл в організм, при втраті свідомості, при укусах змій, при сонячних та теплових ударах.

Учні 7-Б класу здійснили подорож до Парижу, у салон краси «Париж». Діти безпосередньо познайомились із професіями перукаря, манікюрниці, косметолога. Це професії творення краси, які піднімають настрій, додають впевненості у своїй індивідуальності, роблять людину привабливою не тільки для себе, а й для оточуючих. Учні зацікавлено слухали розповідь про догляд за волоссям, шкірою, нігтями, але найголовніше – самі стали учасниками майстер-класу, що провели для них майстри салону.

Веселим та насиченим видався день для учнів загону «Невгамовні» (8-А клас). Екскурсія до військової частини була не просто цікавою, а й пізнавальною. Хлопці мали змогу приміряти на себе військове вбрання, не просто потримати  зброю в своїх руках, а навіть розібрати та зібрати її на швидкість. Дівчатам  більше сподобалось відвідування кінологічного підрозділу. Вони швидко знайшли спільну мову з кінологами. Діти навчились користуватися вогнегасниками не тільки теоретично, а й на практиці.

Завдання мовного табору були спрямовані на подолання мовного бар’єру, збагачення словникового запасу, уміння отримувати і ділитися інформацією іноземною мовою. Діти були активними учасниками різноманітних конкурсів, а навчання у мовному таборі здійснювалось у грі і через гру у теплій та невимушеній атмосфері. Змістовною та захоплюючою була інтерактивна гра “what do you know about…?”. Не залишили поза увагою і використання граматичних структур, необхідних при обговоренні. Як підсумок, діти виготовили постери з теми та склали кросворд.

Прес-центр школи №3-колегіуму

P1060281 IMG-e4ddefc14c2eb22d433fc77a0d175b3e-V IMG-b24a17e3bef29ad9ed5723bfbad723b0-V20190605_113141 20190605_103626

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *