Юні смілянські туристи стали призерами обласних змагань

спортивний туризм 07.12 - 1_resize7 грудня у м. Черкаси відбувся Відкритий Кубок Черкаської області зі спортивного (пішохідного) туризму в приміщенні. Змагання проводилися на базі Черкаського міського Центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді.

Мета – популяризація і та пропаганда спортивного туризму, формування здорового способу життя в учнівської молоді, підвищення рівня технічної, тактичної майстерності та кваліфікації спортсменів, визначення найсильніших спортсменів області, зміцнення дружніх зв’язків між спортсменами.

У змаганнях взяла участь збірна команда міста – вихованці гуртка «Спортивний туризм» Будинку дитячої та юнацької творчості (тренер Євгеній Молчан), – яку підтримав відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту.

Учасники долали технічні етапи, що імітують перешкоди у пішохідних походах. Це переправи по мотузках, спуски і підйоми схилами, траверс небезпечних схилів зі страховкою на перилах, долання болота по купинах. Юні туристи вдало позмагалися на складних дистанціях і за підсумками змагань переможцями та призерами стали такі вихованці БДЮТ:

Калашникова ЛюбовІ місце на дистанції І класу, група Д (дівчата); 

Бойко Анна – ІІІ місце на дистанції І класу, група Д (дівчата); 

Воронюк Олеся – ІІ місце на дистанції І класу, група С (дівчата). 

Переможці та призери отримали медалі й грамоти управління у справах сім’ї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

Вітаємо юних спортсменів і дякуємо їм та керівнику гуртка Євгенію Молчану за здоровий змагальницький дух, жагу до перемоги та високі результати.

Бажаємо нових перемог!

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *