Юні смілянські футболісти перемогли на міжнародному турнірі у Польщі

19990441_453796231654176_7667085044013129454_nКоманда Смілянського дитячого будинку-інтернату виборола першість в групі В на Міжнародному футбольному турнірі SENI CUP 2017. Змагання проходили в Польщі в м. Торунь 10-12 липня, в яких взяли участь представники 31 команди з 10 країн Європи, зокрема Чехії, Словаччини, Німеччини та ін.

– Ми щиро радіємо за наших смілян, які гідно представили Україну на міжнародному рівні, – каже перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. –Це однозначно не остання їхня перемога такого масштабу. У цілому ж проведення подібних змагань є важливим, адже участь в них дає змогу людям з обмеженими можливостями соціалізуватися та відчути себе повноцінними членами суспільства.
Уже наприкінці цього тижня семеро учасників Смілянської команди повернуться додому, де на них із нетерпінням чекають.
Нагадаємо, футболісти Смілянського інтернату в червні здобули перемогу в Києві на Всеукраїнському футбольному турнірі для людей з особливими потребами. Стали переможцями і під час вперше проведеного на Черкащині обласного Чемпіонату з міні-футболу серед інтернатних закладів (http://ck-oda.gov.ua/v-oblasti-vpershe-vidbuvsya-chempiona…/)