Юні сміляни побували у музеї фізкультури і спорту

img_0250Учні 4 – А кл. ЗОШ № 5, разом зі свої класним керівником С.Ю. Артеменко, батьками та працівниками дитячої міської бібліотеки завітали до музею фізкультури і спорту, який діє на території Бф «Локомотив». Їх гостинно зустрів директор музею Олександр Говденко, який провів цікаву та пізнавальну екскурсію.

Діти уважно слухали розповіді, з цікавістю переглядали світлини на яких зображені відомі спортсмени-земляки. Багато експонатів справили на юних відвідувачів неабияке враження. Зокрема, квитки на олімпіаду та Євро-2012, іменний бейджик, кубки, медалі, грамоти, наших земляків, які здобули звання чемпіонів України та олімпійських ігор. В музеї спорту є навіть власний відеоархів, завдяки якому можна дізналися багато цікавого про історію фізкультурно-спортивного руху в Смілі.
Вдячні за цікаву розповідь та теплий прийом школярі також підготували невеличку вітальну програму до Дня фізкультури і спорту. Привітали працівників музею віршованими рядками та квітами, за що отримали в подарунок від директора музею новенький шкіряний м’яч. Під крики: ” УРА!” діти побігли випробовувати подарунок на спортивний майданчик.
Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!
Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди свята, яке у цей олімпійський рік, безперечно, стало святом мільйонів уболівальників спорту та шанувальників здорового способу життя. Бажаємо вам міцного здоров’я, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, особистого щастя та успіхів.

Зав. сектором 1 – 4 кл. Юлія Близнюк

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *