Юні сміляни зустрілися із казкаркою Анною Григорович

Зустріч з дитячою письменницею, казкаркою Анною Григорович відбулася у дитячій книгозбірні. Пані Анна є членкинею НСПУ, лауреаткою багатьох літературно-мистецьких конкурсів.

Письменниця написала чудові твори для дітей: казкові повісті «Зелений травмай», «Чудесна дудочка», «Незвичайна експедиція у зачакловане королівство, «Чарівні пригоди конячки Камелії та зоряних дітей Дмитрика і Насті».

Казкова повість «Три дні з життя Єви» є четвертою книгою авторки.Запрошені на захід юні сміляни, учні 3-х та 5-В класів ЗОШ №1І-ІІІ ступенів (класні керівники Людмила Круковська, Світлана Кравченко та Світлана Кириленко) уважно слухали гостю, цікавилися історією написання казкових повістей, задавали питання про творчість письменниці.

Приємним сюрпризом для гості став пісенний дарунок читачів: вихованець ДШМ Олексій Кашников виконав пісні «Воля», «Заспіваймо пісню». Діти побажали гості творчого натхнення, нових книг та вдячних читачів.

Натомість в подарунок від авторки отримали мандрівку до дивовижного світу казки, енергетику живого поетичного слова, чудовий настрій та позитивні емоції від спілкування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.