Юні сміляни стали призерами чемпіонату із вільної боротьби

Третього грудня у Черкасах відбувся відкритий чемпіонат міста із вільної боротьби серед юнаків та дівчат. За звання найсильнішого боролися 130 юних спортсменів із 10 команд України.

Участь у змаганнях взяли вихованці смілянського спортивного клубу “Борець”. У запеклих сутичках юні сміляни здобули 7 медалей.

Золотими медалістами стали Клименко Захар (у ваговій категорії 32 кг) та Кузьменко Даміан (38 кг).

Срібло здобув Ірклієнко Даніл у ваговій категорії 35 кг.

Бронзовими призерами стали Поздняков Ілля (26 кг), Дорошенко Вова (29 кг), Дубовенко Арсен (28 кг) та Король Аліна 26 кг.

– Ми віримо у щасливе та спортивне майбутнє наших дітей. Дякуємо нашим ЗСУ за спокій в нашому краю та можливість продовжувати займатися улюбленою справою, – зазначила тренер СК “Борець” Марина Панчоха.