Юні сміляни поринули у «Подорож до країни казок»

Театралізоване мистецьке свято відбулося нині у дитячій бібліотеці. «Подорож до країни казок» здійснили активні користувачі закладу, учні 2-А класу Ліцею «Лідер» та учні 2-А класу гімназії ім. В.Т. Сенатора.

Діти завітали до книгозбірні разом із класними керівниками Світланою Григір та Наталією Чмиренко.

Цікаву розважальну програму підготували для учасників бібліотекарі та вихованці зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс», що діє при БДЮТ під керівництвом Інни Воробйової. Школярів захопила інсценізація казок «Ріпка», «Кошик яблук» та «У притулку для тварин», яку підгототували юні актори-гімназисти.

У ролі акторів виступали: Валерія Гладиш, Марта Дяченко, Кіра Купрікова. Майстерно прочитала вірш «Білочка восени» Анастасія Волошун.Проникливо звучала «Лісова пісня» у виконанні вихованки Дитячої школи мистецтв Єлизавети Зеленюк (викладач Тетяна Кулініч).

Чарівна, добра казка завжди була у пошані у мудрого українського народу. Вона спершу виховувала, а вже потім розважала маленьких українців. У цьому переконалися юні сміляни, які завітали до книгозбірні. Таким чином юних смілян зацікавлюють читати та пізнавати свій української книги.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.