Юні лісівники зі Смілянщини стали призерами Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв

36У Черкасах відбувся обласний етап XII Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Участь у заході, який традиційно відбувся на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради, взяли 11 команд з усієї Черкащини.

На Черкащині активно функціонують 12 шкільних лісництв, в яких сьогодні навчаються більш як 300 школярів середньої та старшої ланки. Учні шкільних лісництв є найактивнішими учасниками масових лісівничих заходів, у тому числі щорічної акції Держлісагентства України «Майбутнє лісу у твоїх руках».

При оцінюванні презентацій враховувалися впровадження інноваційних технологій у практику вирощування лісових культур, впровадження результатів дослідів у практику лісового господарства, дієвість профорієнтаційної роботи, якість оформлення та оригінальність презентацій. Науково-дослідницькі роботи оцінювалися за такими критеріями: новизна та актуальність досліджуваної проблеми, чіткість, повнота, логіка якість і глибина дослідження, відповідність висновків, практичне значення та рівень підготовленості до захисту роботи.

За результатами змагань команда Смілянського лісгоспу «Лісовий патруль» Балаклеївської школи №2 стала призером Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв та посіла ІІ місце.

За інформацією Черкаського обласного

управління лісового та мисливського господарства

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *