Юні фотографи Черкас – серед переможців фото та кінофестивалю «Осінні барви Буковини»

Восени щороку на Буковині проводиться фото та кінофестиваль «Осінні барви Буковини». З 11 по 14 жовтня у місті Чернівці відбувся XX ювілейний Всеукраїнський відкритий фото-, кінофестиваль «Осінні барви Буковини».

Організатори фестивалю – Український державний центр позашкільної освіти, Комунальний заклад «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» та громадська організація «Медіастудія АІДА».

Цьогоріч участь у Фестивалі взяли команди фото- і кіноаматорів з 84 закладів освіти та культури з 21 області України.

Учасники подали на розгляд журі понад 700 фоторобіт у 9 жанрах і 119 кіноробіт у 7 жанрах за трьома віковими категоріями.

Черкащину представили юні таланти – вихованці комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».

Так, Гордієнко Ілля отримав Гран-прі за роботу «Повний енергії» у номінації «Портретна фотографія».

Два Спеціальні призи журі отримала Антоніна Андрущак у номінації «Найестетичніше фото» за роботу «Тюльпани» та за роботу «Динаміка старого міста» у номінації «Архітектурна фотографія» (керівник фотогуртка «Цифрова фотографія» КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» – Євгеній Король).

Про це повідомили в обласному управлінні освіти й науки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.