Юні екологи зі Сміли виступили на обласному конкурсі колективів екологічної просвіти

54800263_1205353416308796_8492404092390342656_oЩоб привернути увагу людей до екологічних проблем в школах міста створені екологічні гуртки, екобригади, проводяться акції на захист природи. 27 березня екологічна бригада Смілянської школи №7 взяла участь у ХVІІІ обласному конкурсі колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», який відбувся в Черкаському екологічному центрі.

Серед 11 команд-учасників смілянська вразила присутніх душевним виступом, оригінальністю, елегантністю, звернувши увагу на проблеми екології України, світу та рідного краю.

Виступ екокоманди «Оберіг» нікого не залишив байдужим. Діти обрали тему «Моя мала Батьківщина». Учні емоціями передали ту небезпеку, яка нависла над нашою планетою і були переконливі в тому, що все залежить від нас – людей. 

Екологічна бригада отримала диплом учасника конкурсу.

Від освітян Сміли, вдячність висловили адміністрації школи, директору Ларисі Ярошик, вчителям Тетяні Матвієнко та Тетяні Михайлик, які підготували екологічну бригаду до виступу на обласному етапі. Також учням бажають успіхів та перемоги і наступних конкурсах, інформує методист природничих дисциплін Людмила Івченко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *