Юні борці здобули медалі Всеукраїнського турніру з вільної боротьби

265805264_969531936986193_7912918947501972257_n11 грудня у Каневі відбувся Всеукраїнський відкритий турнір з вільної боротьби імені Арама Ялтиряна. ПОборотися за звання кращих приїхали на змагання і сміляни, вихованці спортивного клубу “Борець”.

Сміляни показали вискоий рівень підготовки, жагу до перемоги та запеклу боротьбу. В результаті мають гарні результати. У скарбничці нагород юних борців 4 медалі, дві з яких – “золоті”, та по одній “срібній” і “бронзовій”.

Так, І місце та безперечну перемогу здобули Захар Клименко, який виступив у ваговій категорії 27 кг та Артур Скрипник (62 кг). “Срібним” призером став Тимофій Соболєв, який виступив у категорії 27 кг, на третьому місці – Іван Кузьменко (32 кг).

Розділили радість перемог юних спортсменів тренери Марина Панчоха та Едуард Маркарян.