Юна смілянка вненсена в книгу «Майбутнє Черкащини – талановиті діти»

060720174У фойє Будинку рад демонструвала свої роботи учениця Смілянської ЗОШ № 11, вихованка гуртка початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання та технікою оригамі БДТЮ Маргарита Шейко. Дівчинка являється переможцем двох Всеукраїнських виставок-конкурсів і чотириразовим переможцем обласних виставок-конкурсів з оригамі. Як талановита дитина, вненсена в книгу «Майбутнє Черкащини – талановиті діти».

Привітав Маргариту з перемогами секретар міської ради Віктор Федоренко, який зазначив, що Сміла пишається такими талановитими дітьми, як Маргарита, і міська влада докладає усіх зусиль, щоб підтримувати їх творчість.

Практично всі роботи юної учениці, які були представлені на виставці отримали перші місця. Маргарита розповіла, що за перемогу у Всеукраїнському конкурсі з оригамі «Космічні фантазії», який проходив у місті Києві в травні місяці, нагороду їй вручив перший космонавт України Леонід Каденюк. Чудові квіти, дивовижні тварини та птахи, загадкові фігури привертали увагу присутніх своєю яскравістю, зачаровували своєю легкістю та захоплювали майстерністю виховання, повідомляють на сайті міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *