Юна смілянка перемогла на чемпіонаті України

DSCF0098Цими вихідними у Кіровограді проходив черговий чемпіонат України з традиційного карате до брали участь і наші сміляни. За збірну команду Черкаської області виступали вихованці ДЮСШ «Олімп», СК «Спарта». На найвищу сходинку п’єдесталу у віковій категорії 10-11 років у програмі куміте вийшла Анна Іващенко.

У категорії 8-9 років по ката Олександр Чернявський виборов 3 місце. Серед дорослих 3 місце по ката зайняв Володимир Сліпченко, Ігор Сергієнко став четвертим. В програмі фуку-го і кумі те Володимир Сліпченко виборов четверті місця. Підготував команду майстер спорту України, суддя міжнародної категорії Станіслав Ковбаса.

На жаль, участь у змаганнях такого рівня відбулася тільки за батьківський рахунок.