Ярмарок вакансій від поліції

IMG_20190604_1004164 червня відбувся ярмарок вакансій, організований співробітниками поліції та Смілянським міськрайонним центром зайнятості. Учасниками ярмарки стало 27 осіб.

Ігор Мельник з дитинства мріяв стати поліцейським. В 2011 році пройшов відбір і влаштувався працювати у міліцію. Чоловік працював дільничним у м. Корсунь-Шевченківський. Через рік перевівся у м.Сміла. Тут працював експертом-криміналістом. Коли було створено поліцію, пройшов переатестацію, згідно із законом.

Зараз Ігор Мельник – тимчасово виконуючий обов’язки начальника сектору кадрового забезпечення Смілянського відділу поліції. Пан Ігор запрошує жінок та чоловіків працювати в поліції : «На даний момент актуальні вакансії поліцейських сектору реагування патрульної поліції та помічниками чергового. Бажаючі можуть самостійно зареєструватися на сайті, звернутися до нас або до центру зайнятості. Вимоги до кандидатів: вік від 18 до 55 років, хороше здоров’я. Освіта не обов’язкова: достатньо середньої повної.»

Інна Дмитренко –  заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних Смілянського МРЦЗ: «Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості підготували 10 лайф-хаків про те, як знайти роботу під час ярмарки вакансій? Публікації цих порад можна знайти за відповідним запитом в Google.»

Смілянський міськрайонний центр зайнятості запрошує роботодавців та людей, які шукають роботу, брати активну участь у ярмарках вакансій. За подробицями звертатися за адресою: м. Сміла, вул. Соборна,68 тел. +38(04733)4118.

 Інформація Смілянського МРЦЗ

IMG_20190604_100220 IMG_20190604_100416

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *