Ярмарки вакансій у Смілі

7a80472e126a8b90aefeca1f0f00f8a2Роботу знаходить той, хто її шукає і має наполегливе бажання працювати. В свою чергу,  роботодавцям підібрати висококваліфіковані, надійні кадри, безперечно, справа не з легких і не одного дня. Тож на організацію зустрічі двох основних клієнтів – безробітного та роботодавця – спрямовує свою діяльність Смілянський центр зайнятості, який проводить ярмарки вакансій.

У листопаді цього року уже проведено 2 ярмарки вакансій, на яких були присутніми 122 безробітних. На ярмарку були запрошені представники ТОВ «Континент груп» та ТОВ фірма «Технокомплекс».

Роботодавці ознайомили безробітних з вакансіями, умовами праці, заробітною платою, наявністю соціального пакета, режимом роботи тощо.

Представники ТОВ фірми «Технокомплекс» Олена Валеріївна Юрченко, заступник директора із швейного виробництва та Наталія Олексіївна Аністратенко, інспектор з кадрів, детально розповіли про професію швачки на підприємстві та можливостями професійного навчання.

Представники ТОВ «Континент груп» Ольга Володимирівна Коваленко, начальник відділу персоналу та Євгеній Станіславович Ковальов, керівник виробничо-торгівельного напрямку,  розпочали розмову  з показу слайдів про становлення підприємства, його досягнення та зупинилися на характеристиці кожної  вакансії.

 Як результат, 6 осіб виявили бажання побувати на підприємстві, ознайомитися з умовами праці та 4 особи погодилися на підвищення кваліфікації безпосередньо на підприємстві.

 Проведення таких ярмарків вакансій ще один крок до якісного,  адресного вирішення  проблеми зайнятості.

 Бажання безробітних, роботодавців та посередника між ними – центру зайнятості – робота, що приносить задоволення. Це не просто слова.  це – конкретні дії.

Заступник начальника відділу
взаємодії з роботодавцями  
Ніна Кулинич

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *