Ялинкова кампанія у Смілянському лісгоспі – в розпалі

887da18ee3a2977d8a3ffb4a7bd4852f_новый размерЗранку на «Ялинковому ярмарку» Смілянського лісгоспу людно. Торгівля тут у самісінькому розпалі, адже до свята залишається усього лише кілька днів. Вартість живого новорічного деревця – від 72 гривень, залежно від висоти; у горщику – від 336 гривень.

На «Ялинковому ярмарку» покупці отримують не тільки символ Нового року, а й консультації щодо подальшого догляду за живими красунями у горщиках. Оскільки після свят хвойне дерево можна висадити у відкритий грунт і при належному догляді та дотриманні усіх необхідних правил воно буде рости на подвір’ї.

Також ялинку чи сосну можна придбати у Центрі реалізації декоративного посадкового матеріалу, що розташований на базі Смілянського лісництва.

Окрім того, під час продажу здійснюється маркування новорічних ялинок бирками або самоклейними етикетками.

Спеціальні уніфіковані засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, який заноситься у Систему електронного обліку деревини. У випадку, якщо інформація на сайті відсутня це може свідчити, про сумнівне походження ялинки.

Для зручності покупців з метою перевірки легальності походження новорічної красуні розроблено програмне забезпечення для Android (yalynka.info – можна безкоштовно встановити з Google Play Market), інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *