Яким агропромисловим ринкам Черкащини дозволено розпочати роботу?

ринки_новый размерОбласна комісія ТЕБ та НС рішенням від 30.04.2020 рекомендувала розглянути на відповідних комісіях роботу агропромислових ринків, які б відповідали  постанові Головного державного санітарного лікаря України. Дані вимоги передбачають, що агропромислові ринки повинні мати лабораторію ветеринарно-санітарної експертизи, експлуатаційний дозвіл та бути зареєстровані в реєстрі потужностей операторів ринку.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Альона Бойко повідомила:

– На території Черкаської області цим вимогам відповідає 31 ринок. У Черкасах – лише 3. Перед відкриттям дані ринки повинні обов’язково пройти комісійну перевірку на дотримання відповідних вимог. Крім того, на них в часи роботи знаходитимуться 2 представника Держпродспоживслужби для контролю дотримання виконання постанови.

У Черкаський області на сьогодні підтверджено відповідність даній постанові лише на 4 ринках: у Городищі, Кам’янці, Христинівці, Чигирині.

У Черкасах жодний ринок на висловив готовність до роботи з урахуванням вимог постанови. Але їх представники запевнили, що інтенсивно працюють над усуненням недоліків, інформують у Головному управлінні Держпродспоживслужбі у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *