Яких працівників потребують роботодавці Черкащини

В області фіксують певний дефіцит кадрів за робітничими професіями. Бракує кваліфікованих слюсарів-сантехніків, слюсарів з контрольно-вимірювальних приладів, електромонтерів, трактористів, операторів виробничої дільниці, токарів, водіїв навантажувача, робітників з благоустрою та ін.

За підсумками 9 місяців 2023 року, найбільш затребувані професії на ринку праці Черкащини:

водій
тракторист
прибиральник
охоронник
робітник з благоустрою
укладальник-пакувальник
сторож
вантажник
підсобний робітник
швачка
кухар
продавці
бухгалтер
молодша медична сестра
оператор лінії у виробництві харчової продукції

Є попит на працівників швейного виробництва. Лише у цьому році швейна компанія «Вид» подала 97 пропозицій роботи для швачок, закрійників та розкрійників.

З початку 2023 року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися 22 545 осіб, з них мали статус безробітного – 17 188 осіб. Понад 2600 роботодавців області з початку року співпрацювали з Черкаською службою зайнятості щодо вирішення своїх кадрових потреб. За цей час від них надійшло понад 9 тисяч вакансій. За сприяння обласної служби зайнятості майже 7 тисяч вакансій (75%) були укомплектовані.

Щоб забезпечити якісний добір кадрів, клієнтам служби зайнятості пропонують пройти безкоштовне професійне навчання або підвищення кваліфікації. Після навчання, безробітний гарантовано отримує робоче місце, а роботодавець – кваліфікованого працівника.

За інформацією ОЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.