Який відсоток черкащан перенавчається, щоб знайти роботу?

Значна частка громадян, які звертаються до служби зайнятості, не можуть знайти роботу оскільки їх професійні навички не відповідають вимогам роботодавця, або їхня професія чи спеціальність не є затребуваною на ринку праці. У цьому випадку представники служби зайнятості пропонують пройти професійне навчання, перенавчится або підвищити свою кваліфікацію.

Зокрема, у 2018 році професійне навчання проходило понад 7,2 тис. безробітних або 13,5 % від загальної чисельності громадян, які користувалися послугами обласної служби зайнятості. Навчання здійснювалося під конкретні замовлення роботодавців або за напрямками, що сприяють самозайнятості та веденню власного бізнесу. Про це інформує відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи обласного центру зайнятості.

Серед осіб, які навчалися, третина становить тих, хто потребував додаткових гарантій соціального захисту, 40 % – це жінки, майже дві третини – мешканці сільської місцевості, більше ніж чверть – молодь у віці до 35 років.

Організація навчання під замовлення роботодавців дозволяє не лише забезпечити роботодавців працівниками необхідної кваліфікації, але й гарантує оперативне працевлаштування безробітним. Так, у минулому році 98,8 % безробітних відразу після закінчення навчання отримали роботу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *