Якою буде погода на Черкащині у святкові дні?

Третій тиждень європейський антициклон формує погоду Черкащини. Нинішній тиждень особливий для українців, адже ми всі готуємося до святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. За інформацією начальника Черкаського обласного гідрометцентру 23-24 серпня на Черкащину надходитиме прохолодне повітря із Балтики. Тому тимчасово похолодає, середньодобова температура повітря знизиться на 2-3º, а денні температури очікуються в межах 22-27º, вночі 11-16º. В ранкові години вже можна буде відчути осінню прохолоду. В окремих районах області є імовірність локальних грозових дощів.

Літні температури, відсутність ефективних дощів та суховії сприяли висушуванню верхнього шару ґрунту і підстильної поверхні. Зараз в екосистемах області скрізь найвищий 5 клас пожежної небезпеки, лише у Жашківському районі – високий. Тому не слід спалювати пожнивні рештки, стерню після збирання врожаю. Особливу увагу на дотримання правил безпеки варто звернути мисливцям і відвідувачам лісів та паркових зон, адже сезон полювання на пернату дичину у цьому році розпочався і тривай на фоні надзвичайної пожежної небезпеки.

У суботу та неділю антициклон із Заходу організує в області стійку та теплу погоду. Денні 25-30º створять сприятливі для відпочинку на природі та збирання врожаю картоплі. 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *