Якою буде погода на Черкащині цього тижня?

погодаУ вихідні середній температурний фон знизився із +20..22º до +15..17º. Циклон, який вийшов із Криму, приніс у наш регіон сильні та дуже сильні дощі. Із суботи по сьогоднішню ніч найбільше опадів випало на Черкаському та Чигиринському районах – 78 та 86 мм відповідно, що становить 2 вересневі норми. На решті території області кількість опадів становила 27-50 мм, що становить 58-120% місячної норми.

Такий характер погоди у вересні не повинен дивувати жиетлів Черкащини. Для першого місяця осені характерний початок перебудови атмосферних процесів з теплих на холодні, тому погода стає більш нестійкою, з частими вторгненнями холоду.

Очікувані дощі припинили ґрунтову засуху на всій території області та покращилися умови для проведення осінньої сівби. Разом з цим, показник горимості у лісах знизився до 1 класу.

За прогнозом, на початку нового тижня Кримський циклон буде заповнюватися над Вінницею-Кишиневом. Про це інформує начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань. Дощі на Черкащині із середи припиняться. Друга половина робочого тижня буде під впливом антициклонів, денна температура зросте із +19..21º до +23..25º, нічна, навпаки – знизиться із +14..16º до +10..12º. У наступні вихідні дні, під впливом циклону з Північної Атлантики, похолодає на 3-5º, можливі невеликі дощі.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *