Які професії на Черкащині зараз найзатребуваніші?

професіїПротягом січня-липня 2020 року роботодавці Черкаської області повідомили службу зайнятості про наявність 19,6 тис. вакансій, що на 26,6% менше, ніж у січні-липні 2019 року.

Як інформують у відділі статистики та прогнозування обласного Центру зайнятості, у розрізі професій найбільший попит роботодавців – серед тактористів-машиністів, водіїв, в’язальників схемних джгутів, кабелів та шнурів, трактористів, дорожніх робітників, робітників з обслуговування та експлуатації обладнання, токарів, операторів лінії, машиністів котельної.

Серед кваліфікованих робітників з інструментом – на слюсарів-ремонтників, швачок,  електрогазозварників,  бетонярів, робітників з комплексного обслуговування будинків, мулярів, оброблювачів птиці, малярів, електромонтерів тощо.

Також затребувані працівники сфери торгівлі та послуг.

Серед робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства найбільш затребувані робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, оператори машинного доїння, тваринники, птахівники.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів,  агрономів,  економістів, а також сестер медичних.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники службових та виробничих приміщень, вантажники, укладальники-пакувальники, контролери енергонагляду.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *