Яка у Смілі ситуація із енергопостачанням

Енергетики також працюють в складних умовах. Є нарікання і скарги від мешканців міста. На тижні було кілька таких ситуацій. Про це у прямому ефірі повідомив міський голова Сергій Ананко.

Зокрема, у мікрорайонах РПЗ і Богдана Хмельницького два дні не було світла, що пов’язано з аварійними ситуаціями на ТП. Усі ці ситуації були усунуті.

Є індивідуальні випадки, зокрема, багатоквартирні житлові будинки, де автомати і дроти, які заведені до будинків, не витримують навантаження. У цих випадках багато чого залежить від самих мешканців, голів ОСББ.

Працівники МРЕМ переводять магазин «Південний» на іншу гілку енергопостачання. Будинок буде з електропостачанням, але згідно графіків, які діють на Черкащині.

Деякі будинки знаходяться біля об’єктів критичної інфраструктури, тому їх неможливо обмежити. Через це у таких будинках є електропостачання майже цілодобово.

Зараз у Смілі працюють над тим, щоб забезпечити альтернативним джерелом енергопостачання Смілянську міську поліклініку. Вже отримали грантовий генератор.

Також, як зазначив міський голова Сергій Ананко, ціна на гігакалорію у Смілі дійсно вища, ніж у Черкасах. Але тарифи залишилися на тому ж рівні, згідно підписаного меморандуму між урядом і мерами міст України.

Міський голвоа звернувся із проханням до жителів будинків, у яких немає лічильників, говорити про такі ситуації, адже їх можна вирішити. Як це зробити технічно, уже відомо.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.