Як знайти аптеки, де відпускають інсулін та «Доступні ліки» за е-рецептом?

Понад 14 тисяч аптек та аптечних пунктів відпускають “Доступні ліки” та інсуліни за е-рецептами безоплатно або з невеликою доплатою.

Як інформують у НСЗУ, понад 14 тисяч аптек та аптечних пунктів відпускають “Доступні ліки” та інсуліни за е-рецептами безоплатно або з невеликою доплатою. Де шукати аптеки:

1. Аптеки, які беруть участь у програмі реімбурсації, можна впізнати візуально. Вони мають на дверях наліпку «Тут є “Доступні ліки”, а ті, де можна отримати інсулін, мають наліпку “+Інсуліни”.

2. Знайти найближчу аптеку з договором із НСЗУ можна через дашборд на сайті НСЗУ.

В меню зліва оберіть ваш населений пункт, а у фільтрі “Програма еРецепту” – потрібний напрямок програми реімбурсації:
– “Доступні ліки”;
– Інсулін безоплатний або з доплатою;
– Нецукровий діабет;
– Розлади психіки та поведінки;
– Хвороба Паркінсона;
– Імуносупресивні лікарські засоби.

Дашборд покаже аптеки, які відповідають вашому запиту, з адресами та телефоном. Але радимо попередньо зателефонувати в аптеку та уточнити, чи є потрібний вам лікарський засіб в наявності.

3. А ще знайти аптеку можна через чат-бот “Спитай Гриця”. Корисний сервіс розповість, де отримати ліки кожному пацієнту у селі, містечку чи місті та які препарати можна отримати за програмою «Доступні ліки».

Telegram ➡ https://t.me/SpytaiGrytsia_bot

Viber ➡ viber://pa?chatURI=spytaigrytsia

Прямуйте за вказівками чат-боту і він вкаже, де найближча аптека.

4. Ще один простий спосіб – зателефонувати до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77. Оператор підкаже, де найближча аптека, яка має договір із НСЗУ, яка відпускає ліки за необхідним напрямком.

У програму входять ліки за такими напрямами: серцево-судинні захворювання; діабет ІІ типу; хронічні хвороби нижніх дихальних шляхів; інсуліни; розлади поведінки і психіки та епілепсія; нецукровий діабет, хвороба Паркінсона, імуносупресивні препарати.

Щоб отримати ліки за програмою реімбурсації – необхідно отримати електронний або паперовий рецепт.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.