Як зареєструватись в службі зайнятості ВПО, які не звільнился із попереднього місця роботи?

Через ведення активних бойових дій багатьом нашим співвітчизникам довелося поспіхом залишати місця, де вони проживали та працювали.

Знайшовши житло на новому місці, люди починають шукати роботу та звертаються за допомогою до служби зайнятості. Серед іншого, їх цікавить і отримання допомоги по безробіттю.

Слід зазначити, що таку допомогу виплачують зареєстрованим в службі зайнятості особам, які отримали статус безробітного. Для набуття статусу зареєстрованого безробітного необхідно підтвердити факт припинення трудових відносин (звільнення з останнього місця роботи). Тут на заваді може стати те, що часто де-юре звільнення не відбулося.

У таких випадках внутрішньо переміщені особи для реєстрації в службі зайнятості можуть припинити трудовий договір в односторонньому порядку, тобто звільнитися за спрощеною процедурою. Для цього треба подати відповідну заяву на ім’я роботодавця до центру зайнятості. Надалі фахівці поінформують відповідні органи державної влади про бажання людини розірвати трудові відносини.

Так, наразі заяви про припинення трудових відносин до Черкаської районної філії обласного центру зайнятості подали 30 осіб. Більшість з них вже знайшли роботу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.