Як виплачуються борги із заробітної плати на підприємствах Сміли

Щомісяця у малій залі Будинку рад збирається тимчасова комісія з питань контролю за погашенням заборгованості із заробітної плати та забезпеченню своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, надходжень до бюджетів всіх рівнів, де обговорюють та звітують про те, як триває процес виплати боргів по зарплаті на підприємствах. Як зазначалося на засіданні, нині сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Сміли, станом на 1 вересня цього року становить 9574,39 тис.грн.

Більше третини цієї суми – борги на економічно-активних підприємствах– 3292,34 тис.грн., найбільша заборгованість у державному закладі «Спеціалізована медико-санітарна частина № 14» – 3196,34 тис.грн.

На підприємствах-банкрутах борги по зарплаті складають 2780,05 тис.грн., в т.ч.: РПЗ «Оризон» – 68,20 тис.грн., КЖВП «Наш Дім» – 139,90 тис.грн., ДНУ «Смілянське спеціалізоване КБ» – 66,00 тис.грн., ДП «Приладобудівний завод «Райдуга» – 2505,95 тис.грн.

Сума заборгованості на 1 вересня на підприємствах, що призупинили свою діяльність склала 3502,00 тис.грн. У цій категорії одне підприємство – Смілянська філія ТОВ «Еліт».

Втім загальна заборгованість по місту зменшилась майже на 100 тисяч гривень. Цього місяця ситуацію із боргами по зарплаті вирішили у філії Смілянська «ДЕД». Станом на 19 вересня тут погасили борг у розмірі 96,0 тис.грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *