Як уникнути і що робити, якщо стали жертвою Інтернет-шахрайства

У сучасному світіосновний засіб комунікації – це інтернет, який є одним із зручних майданчиків для витівок шахраїв. Правоохоронці закликають громадян не довіряти малознайомим та чужим людям. Перевіряйте інформацію, аби не втрапити в шахрайську пастку.

Шахрайство в Інтернеті – один із видів злочинів, передбачених статтею 190 Кримінального кодексу України, ціль якого – заволодіння майновими правами або майном за допомогою зловживання довірою чи обману.

До рук зловмисників потрапляють не тільки новачки, але і досвідчені користувачі. Головне пам’ятати, що під час покупок в Інтернеті – передоплату вносіть тільки перевіреним продавцям, в інших випадках оплачуйте товар після отримання.

Звертайте увагу на відгуки щодо продавця тих чи інших товарів або послуг. Не користуйтесь “сумнівними” Інтернет-сайтами.

Правоохоронці Управління поліції охорони поліції в Черкаській області вкотре наголошують, щоб не стати жертвою Інтернет-шахрайства, не розголошуйте свої персональні дані, дані банківських карт, і купуйте товар лише у перевірених магазинах. Та якщо ви чи ваші знайомі все ж таки стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте за номером 102!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.