Як уберегтися від карткового шахрайства

Правоохоронці Управління поліції охорони в Черкаській області нагадують, у жодному разі не повідомляйте стороннім особам дані своєї банківської картки, чи інші відомості, навіть якщо вони називаються співробітниками банку.

Сьогодні, певно, майже усі користуються банківськими картками та використовує їх для оплати в магазинах, на автозаправках, в інтернеті. З появою і розвитком інформаційних технологій з’явилась і ціла індустрія шахрайства, заснована на крадіжці коштів. Зловмисники не гають часу і вишукують жертв серед банківських клієнтів.

Для того щоб не попастись на гачок шахраїв, потрібно притримуватись декількох правил:
– по телефону нікому не розповідайте жодних секретних відомостей про свій банківський рахунок;
– ні при яких обставинах не можна повідомляти повний номер банківської картки, термін дії та cvv код, це 3 цифри зі зворотної сторони картки. Ці дані необхідні шахраям до зняття коштів в мережі інтернет;
– негайно припиніть розмову з співрозмовником, покладіть слухавку, і якщо у вас є сумніви щодо вашого рахунку, зверніться до банку.

Пам’ятайте: справжні працівники банку не мають права розпитувати секретні дані вашої картки, так вчиняє тільки шахрай. Якщо ви випадково розкрили дані платіжної картки, негайно телефонуйте до банку за номером, зазначеним на звороті картки та до поліції за номером телефону 102.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.