Як смілянським студентам допомагають після закінчення коледжу

574_1526154263_250418Кожен студент, завершуючи навчання у коледжі, замислюється про своє подальше життя. Випускники Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ мають всі шанси досягти успіху в кар’єрі. У них якісна теоретична і практична підготовка. Багато випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах. Найбільш тісна і довготривала співпраця налагоджена з Черкаським державним технологічним університетом. Випускники Смілянського коледжу мають можливість вступити до Черкаського державного технологічного університету на третій курс денної форми навчання за державним замовленням.
Випускників економічного відділення коледжу гостинно запросив декан факультету економіки та управління, кандидат економічних наук, доцент Віктор В’ячеславович Демиденко. Студенти відвідали кафедри факультету, оглянули матеріально-технічну базу університету та мали можливість поспілкуватись із завідуючими кафедр і нашими випускниками, а нині студентами ЧДТУ.
Колектив СПЕК ЧДТУ щиро вдячний організаторам зустрічі за плідну, творчу роботу в підготовці висококваліфікованих фахівців. Підготувала старший викладач Борис Т.А.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *