Як смілянський бас-гітарист став електромонтером

андрій_resizeСмілянин Андрій Дар’єв з дитинства захоплюється музикою. Першим його вчителем був тато, який навчив грати на гітарі. Після закінчення школи хлопець пішов учитися на електрогазозварника. В оркестрі училища не вистачало бас-гітариста. Тоді Андрій і вирішив спробувати себе у цій ролі. Чому ж бас-гітарист став електромонтером, а не газозварником?

Андрій закінчив училище і деякий час працював слюсарем. Але ця робота йому не подобалася. Чоловік розповідає: «Коли я залишився без роботи, звернувся за допомогою до центру зайнятості. Тоді я вже чітко вирішив, що хочу стати електромонтером. З цим фахом я зможу знайти роботу у будь-якій точці світу, електрика є завжди і скрізь. За сприяння центру зайнятості, через півроку я вже мав новий фах та нову роботу. Працювати залишився там, де і навчався – на Смілянському електромеханічному заводі. Згодом перейшов працювати до ПрАТ «Спектр – Сміла». Тут і працюю електромонтером уже п’ять років поспіль.»

Але і музиці Андрій не зрадив: зараз він бас-гітарист смілянського гурту «У моїй голові». Окрім Андрія, серед учасників гурту Роман Котляренко та Ігор Сорокотяга. Чотири години три дні на тиждень протягом шести років чоловіки збираються разом. Андрій каже, що його рідні розуміють та підтримують захоплення музикою. Зараз в заготовках 22 пісні, в постійному репертуарі – 16. Слова та музику пише програміст Роман Котляренко. Зараз у гурт шукають барабанщика.

Андрій Дар’єв розповідає: «Складно сказати яка з пісень мені найбільше подобається. Ми написали музику під слова віршів українських поетів: Тараса Шевченка, Ліни Костенко. Мабуть, пісня на слова «Думка» Т.Шевченка мені найбільше до вподоби. У нас був один варіант виконання цієї пісні. Згодом ми зрозуміли, що досконалість не має меж і досі працюємо над варіантами виконання.»

Цьогоріч гурт «У моїй голові» серед учасників фестивалю «Зорі над Тясмином» до Дня міста Сміла. А ще – Андрій Дар’єв серед організаторів «Рок Фестів» у Смілі минулих років. Організатори власним коштом облаштовували сцену та готували реквізит. Учасники виступали безкоштовно. Музиканти гурту «У моїй голові» багато подорожують: брали участь у «Фестивалі нескореної нації» у Холодному Яру. Відвідували Переяслав-Хмельницький, Чигирин, Дніпро, Одещину, Київ. 

Андрій каже: «Мені подобається працювати в ПрАТ «Спектр». Адже я маю можливість поєднувати улюблену роботу із захоплюючим хобі.»

Зараз ПрАТ «Спектр» запрошує на роботу електроерозіоніста, комплектувальника виробів, оператора верстатів з програмним керуванням, підсобних робітників,  слюсарів з механоскладальних робіт, слюсаря-ремонтника, слюсаря-інструментальника, терміста, транспортувальника, фрезерувальника, шліфувальника, штампувальника (холодноштампувальні роботи), інженера з організації та нормування праці, інженера-конструктора, електрогазозварника, комірника.

Інформація Смілянськоо центру зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *