Як смілянську молодь вчать знати та пам’ятати про права та свободи людини, їх захист

У Смілянському промислово-економічному коледжі ЧДТУ провели низку заходів до Всеукраїнського тижня права. Таким чином студентів ознайомлюють з такими основоположними цінностями демократичного суспільства як права та свободи людини і громадянина, повага до людської гідності, правовий статус особи, справедливість, правомірна поведінка, привернення уваги до державних механізмів реалізації та захисту прав людини.
В коледжі Всеукраїнський тиждень права розпочався проведенням заходів в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». У читальному залі створили інформаційні стенди «Стоп насильству!» та «10 грудня – Міжнародний день прав людини», представили тематичну книжкову виставку «Ми проти насилля» та презентовано видання про права людини.
Серед студентів ІІ курсу було проведено анкетування, головним питанням якого було «Настільки я толерантний». Також студенти виконали творчу роботу «Крок до права». 
Окрім цього у закладі провели тематичну виховну години з питання попередження та розповсюдження ВІЛ – СНІДу : «Міфи і факти» та акція «Червона стрічка», зустріч із представниками Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Завершальним етапом заходів стало проведення правничого квесту «Я маю право…», в ході якого команди з цікавістю та ентузіазмом вирішували тести, розв’язували кросворди, виконували юридичний рахунок та надавали юридичну консультацію, інформують у смілянському коледжі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *