Як смілянську молодь вчать уникати соціально-негативних явищ

viber image 2 (1)16 листопада учасники Клубу «Крок до успіху» мали можливість долучитися до інтерактивної профілактично – розвиваючої гри «Від знання до безпеки».
Зазначена гра сприяла попередженню соціально-негативних явищ (ВІЛ/СНІД, туберкульоз, хвороби, що передаються статевим шляхом, наркозалежність та її ускладнення, тощо) серед підлітків, шляхом роз’яснювання та надання актуальної інформації щодо соціально-негативних явищ, їх причин, проявів та профілактики з акцентом на виборі здорового та суспільно-корисного способу життя.
viber image 1Гра розроблена за мотивами популярної гри «Alias: скажи інакше» і полягає у роз’ясненні понять (слів, словосполучень), які записані на картках, своєму партнеру в парі: один загадує, другий відгадує.
Не менш важливим ефектом від гри стало вдосконалення комунікативних навичок підлітків. Звичайно, не всі могли відразу чітко та зрозуміло висловити свої думки, і в цьому випадку, фахівці Смілянського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді допомагали їм сформулювати питання для того чи іншого поняття. Загалом, зустріч пройшла у динамічній та веселій атмосфері, стає помітним, що в учасників Клубу «Крок до успіху» прокидається цікавість та бажання дізнаватися щось нове, інформує прес-центр ЦППРК.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *