Як смілянські учні обирають професії

факультатив_resizeВероніка Гордієнко навчається у 9-А класі Смілянської школи №7 і планує стати перекладачем романо-германських мов. Разом зі своїми однокласниками вона проходить онлайн-тестування «Моя професія: консультаційна мережа».
Вероніка каже: «Мені цікаво визначити чи дійсно ця професія мені підходить. Хочу дізнатися більше про свої особисті характеристики, щоб знати що і як правильно робити в майбутньому для здобуття професії і хорошої роботи.»

Олена Новохацька проводить факультатив «Людина і світ професій» у Смілянській школі №7 двічі на місяць. Вчителька розповідає: «До нашої школи завітав представник центру зайнятості і запропонував різні профорієнтаційні послуги. Ми вирішили провести онлайн-тестування, яке допоможе учням обрати майбутню професію.»

Олександр Скомкін – провідний фахівець з профорієнтації центру зайнятості: «У нас це перший такий досвід співпраці, коли ми проводимо подібне тестування не у комп’ютерному класі центру зайнятості, а прямо у школі. Дітям так зручніше, адже ця школа знаходиться в іншому районі міста. Тож зручніше, якщо я завітаю сюди, ніж цілий клас дітей буде їхати до нас. Хоча, звичайно, ми завжди раді відвідувачам.»

Тетяна Сумська – директорка Смілянського міськрайонного центру зайнятості: «Я вважаю, що це чудова ініціатива – проводити профорієнтаційне тестування у школах. Діти визначаються із підходящою професією в рідних шкільних стінах, у своїй зоні комфорту. А чим відвертіші відповіді – тим точніший результат. Онлайн сервіс «Моя професія: консультаційна мережа» доступна не тільки школярам, а й кожному жителю України. У центрі зайнятості вам люб’язно допоможуть та запропонують усі зручні умови для тестування».

Інформація Смілянського центру зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *