Як смілянські лісівники виховують у молоді любов до природи

bb36a81437ece4cd24ad6fa42e2dadc2ДП «Смілянський лісгосп» активно працює з учнівською молоддю задля профорієнтації щодо роботи у лісовому господарстві, популяризації лісівничих знань, виховання у них поваги до природи та лісу зокрема.

У Міжнародний День лісу учні старших класів Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2, які є вихованцями «Шкільного лісництва», разом зі своїм наставником, Мінченко Надією Володимирівною, провели цікавий і змістовний інтегрований урок на тему «Що я знаю про ліс?».

bed0bb1aac575df7870aaa20e93f61d5Урок складався з декількох ігор, таких як: «Хто я?», «Лісова паутинка», «Живе і неживе», які мали різну тематику та були спрямовані на поглиблення та розширення діапазону знань учнів, формуючи діловий стиль спілкування.

Зокрема під час проведення ігор учні виконували різні завдання: відображали живі і неживі предмети за допомогою пантоміми, плели з ниток «павутинку» знань, виконували завдання за картками.

Урок був проведений з цікавістю та захопленістю у очах дітей, де юні знавці продемонстрували гарні знання з життя лісу та його мешканців, інформують у Смілянському лісгоспі.

0d0e6b5af802b4db039d017d2d353734

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *