Як отримати субсидію

З метою подальшого підвищення ефективності Програми житлових субсидій Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 475, яка набула чинності 21 липня 2015 року.
Перш за все, даною постановою виключено необхідність декларувати суму доходів осіб, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку). Достатньо вказати у декларації джерело доходів.
Доходи для призначення субсидії враховуються за попередній календарний рік. Але бажаючі можуть надати для розрахунку субсидії доходи за три місяці перед місяцем, з якого призначається субсидія. У цьому випадку громадяни подають довідки про доходи за зазначений період за формами, затвердженими Мінсоцполітики. Також подаються довідки у разі зазначення у декларації доходів, інформація про які відсутня У ДФС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо, і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом управління праці та соціального захисту населення.
Не враховуються до доходу частина допомоги при народженні та при усиновленні дитини, яка виплачується одноразово, одноразова винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», сплачені особою аліменти, доходи від розміщення депозитів, грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які беруть безпосередню участь в антитерористичних операціях, допомога громадських та благодійних організацій, допомога на поховання, одноразова допомога, яка надається відповідно до законодавства або за рішенням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності…

Людмила Коляда, начальник відділу грошових виплат та компенсацій
ДЕТАЛЬНІШЕ ЧИТАЙТЕ У НАСТУПНОМУ НОМЕРІ ГАЗЕТИ “СМІЛА”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.