«Як організувати дозвілля безпечно для життя та здоров’я” – тренінг для особливої молоді

Дитяча злочинність – одна з найгостріших проблем сьогоднішнього дня. Саме тому, об’єднавши спільні зусилля спеціалістів Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та персонал Смілянського МРВ кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Черкаській області було проведено тренінг присвячений дню Святого Валентина під назвою «Як організувати дозвілля безпечно для життя та здоров’я».
kvn_1_2На зустрічі обговорювали як отримати від самого романтичного свята максимум задоволення не переступаючи меж дозволеного та безпечно для життя. Була проведена бесіда профілактичного характеру з приводу недопущення скоєння ними повторних злочинів, адміністративних правопорушень, недопущення порушення навчального процесу. А також грали в Гру «Фото-Фішка» та «Володар Кілець», що спрямовані на обговорення актуальних питань щодо здоров’я та наслідків ризикованої поведінки, проблем ВІЛ-інфікування, які постають перед сучасною молодою людиною, а також проводили вікторини.
За словами начальника Смілянського МРВ КВІ, Олександра Пархоменка, щорічне відзначення таких свят та регулярне проведення таких заходів є ще однією можливістю показати підліткам, що про них турбуються і вболівають за їхнє майбутнє.
Сподіваємось отриманні знання допоможуть в житті цим молодим людям.
Смілянський ЦСССМ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *