Як на Смілянщині батьки, які не платять аліменти, відпрацьовують борг перед дітьми

73254199_782299805552592_2548745679207923712_n_resizeСуспільно корисні роботи, що відпрацьовують аліментники – відносно новий вид адміністративного покарання. Десятки років величезна кількість дітей, які жили у розділених сім’ях і були позбавлені батьківського піклування, не отримували ніякої фінансової підтримки – від батька. Проте з 2018 року усе змінилося.

Завдяки суспільно корисним роботам, які відпрацьовують аліментники, діти мають змогу отримувати відповідну допомогу.

Як інформують у Смілянському міськрайонному відділі філії Центру пробації в Черкаській області, на Смілянщині з початку року вже 7 аліментників відпрацювали суспільно корисні роботи, а на даний час 5 осіб гасять борги перед своїми дітьми своєю працею (2 з них – в Березняківській ОТГ, 1 – Ротмистрівській ОТГ, 1- у відділі культури Смілянської міської ради, 1 – СКП «Комунальник»).

Згідно з рішенням виконавчого комітету Смілянської міської ради суспільно корисні роботи можуть відпрацьовуватись на СКП «Комунальник», СКП «Наш дім», КП «Смілакомунтеплоенерго», СКП «Смілатеплоенерго», КП «ВодГео», відділ охорони здоров’я, управління освіти, молоді та спорту, управління праці та соціального захисту населення, відділ культури, Центр соціальної реабілітації дітей інвалідів «Барвінок».

Також дане стягнення аліментники відбувають в територіальних громадах Смілянського району.

Клієнти пробації залучаються до благоустрою та прибирання вулиць, прибудинкової території; комплексного прибирання місць загального користування; вантажно-розвантажувальних робіт; ліквідації снігових заметів тощо.

30 жовтня фахівець Смілянського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області Марія Ернандес-Порталес провела перевірку того, як відбуває покарання порушник М. призначене йому адміністративне стягнення у ввигляді суспільно корисних робіт.

Під час перевірки порушень виявлено не було, клієнт пробації знаходився на визначеному для нього об’єкті, виконував роботу згідно з графіком та займався прибиранням території.

За результатами перевірки було складено відповідний акт.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *