Як на Черкащині триває процес вакцинації?

вакцинаціяЧеркаська область розпочала вакцинацію 24 лютого. І першою в Україні отримала вакцину AstraZeneca. А також однією з перших використала всі 16 200 доз цієї вакцини ще 9 квітня, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

15 квітня Черкащина розпочала щеплення вакциною CoronaVac Sinovac Biotech проти COVID-19, яку область отримала у кількості 4720 доз. Ця вакцина застосовується, передусім, серед маломобільних груп населення та їх доглядальників. Також щеплюватимуть освітян, які беруть участь в організації та проведенні ЗНО.

За кожним щепленим одразу буде зарезервована друга доза вакцини з цієї ж партії. Всіх, кого вакцинують препаратом CoronaVac гарантовано отримають другу дозу для повної імунізації від COVID-19.

18 квітня область отримала 1170 доз вакцини Pfizer. 19 квітня розпочали щеплення нею працівників установ соцзахисту та осіб, які перебувають під наглядом даних установ.

Загалом, вакцинацію в Черкаській області проводять по дві мобільних бригади на кожний вид вакцини.

Також, Черкащина очікує на другу партію вакцини AstraZeneca. Нею будуть щеплювати медичних та соціальних працівників, осіб похилого віку.

Ті люди, які отримали першу дозу вакцини Covishield/AstraZeneca, можуть щепитися вдруге через 12 тижнів. Про час та місце вакцинації від COVID-19 кожного повідомлять за контактним номером, який людина залишила під час щеплення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *