Як і коли можна проїхати по мосту через Дніпро у Черкасах

тттЮрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА: “ Уже третій тиждень триває ремонт черкаського мосту та дамби. Це – наші пріоритетні об’єкти. Регулярно спілкуюся зі Службою автодоріг області та підрядниками задля координації процесу. Мої вимоги незмінні: ремонт має бути якісним і з максимальним темпом виконання.

  • про «вікна»

 Проїзд дамбою нині можливий у раніше визначені інтервали: із 6.00 до 9.00 і з 16.00 до 19.00. Саме в ці «вікна» патрульні разом із ремонтниками зобов’язані забезпечити рух рейсових автобусів, спецтранспорту та приватних авто (завважки до 5 тонн). Він ускладнений, бо відбувається по одній смузі.

Як показала практика, напередодні та у вихідні патрульні в оперативному порядку дещо збільшують ці інтервали, щоб увесь транспорт встиг подолати дамбу. Черкащани активно їдуть на інший берег: на дачі, до рідних і звідти. Водночас розширювати ці «вікна» ми наразі не плануємо. Оскільки поки погода дозволяє – ремотникам треба максимум часу для роботи.

Нагадаю, на мосту укладатимуть суцільну монолітну плиту на всій проїзній частині, влаштують нову гідроізоляцію, покладуть два шари асфальтобетонного покриття, пофарбують залізні ферми тощо. Паралельно з мостом ремонтують також дорожнє полотно самої дамби, протяжністю 12 км.

 

  • про перепустки

Відколи стало відомо про обмеження руху, виникло багато спекуляцій про спеціальні перепустки. Це – такий документ, що дозволяє проїхати мостом і дамбою поза «вікнами». У мене телефон був червоний від дзвінків охочих їх отримати. Дехто навіть заявляє, що спецперепустки нібито можна придбати. Відповідаю: натепер не існує жодної! Зокрема, й у мене. Я щодня їжджу на роботу з лівого берега й назад. Намагаюся потрапити у «вікна» або роблю це в об’їзд через Канів. У заторі стою разом із усіма.

Усі ми маємо з розумінням поставитися до нинішніх обмежень і незручностей. Вони тимчасові. Водночас безпека важливіша!

 

  • про рух вантажівок

У зв’язку з ремонтом, об’їзд великовагового, великогабаритного транспорту та сільгосптехніки відбувається по греблі Канівської ГЕС. Є чіткі правила, що затверджені Кабміном. Зокрема, рух транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, здійснюється на підставі дозволу на участь у дорожньому русі. Його оформлює уповноважений підрозділ Нацполіції на підставі погоджувальних документів із власником греблі – філією «Канівська ГЕС «ПрАТ «Укргідроенерго» (якщо вага перевищує 30 тонн). Контактні телефони: (0236) 3-33-75, (0236) 3-24-18.

Нагадую також, що з 1 червня в області діє тимчасове обмеження руху великовагових і великогабаритних транспортних засобів, загальна маса яких перевищує 24 тонни та навантаження на вісь яких більше 7 тонн, із 7.00 до 22.00. Це якщо температура повітря сягає 28 градусів і вище.

Для всіх питань із приводу ремонту мосту й дамби в ОДА працює цілодобова гаряча лінія: (0472) 36-11-13, 0800508876.”

Прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *