За публічного обвинувачення прокурорів Канівського відділу Смілянської прокуратури суд визнав 32-річного жителя Черкаського району, раніше судимого за злочини проти власності, у незаконному заволодінні транспортним засобом, вчиненим повторно.
Встановлено, що в обідню пору обвинувачений, біля одного з магазинів Черкаського району, під приводом «покататися» поросив у знайомого скутер «HONDA LEAD». Отримавши транспортний засіб, повертати його він не збирався та поїхав у напрямку м. Кагарлик Київської області, де був затриманий працівниками поліції.
Суд визнав чоловіка винним та призначив йому 6 років та 1 місяць позбавлення волі без конфіскації майна. До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою.
Залишити відповідь