Вже зараз розглядається продовження карантину після 3 квітня

карантинГоловний санітарний лікар визнав — продовження карантину після 3 квітня розглядається вже зараз: «якщо кількість хворих зростатиме». Про це пише на своїй сторінці у «Фейсбуці» радниця Міністра освіти і науки Іванна Коберник, передає «ВиЧЕрпно».

На її думку, управлінцям важливо думати і діяти на випередження. Якщо вже зараз все показує на те, що карантин буде продовжений і вимушене дистанційне навчання щонайменше триватиме до кінця травневих свят, вона пропонує МОН скасувати ДПА в 4-му та 9-му класі. Це зніме значну частину нервозності з батьків і вчителів — їм треба всі сили зараз направити на організацію самостійного навчання дітей вдома (батьки) і на опанування цифрових інструментів для підготовки дистанційних уроків (вчителі).

– Скажіть нарешті щось випускникам! Вони всі (а ще більше їхні батьки) переживають про ЗНО. Скажіть їм нарешті, що любі діти, спокійно готуйтесь, це ж чудово, що вас зараз менше грузять другорядними предметами, готуйтесь до того, що ви обрали самі і що знадобиться вам в майбутній професії чи освіті. Якщо через карантин держава буде змушена пересунути терміни основної сесії ЗНО, вона (держава) чи ми (МОН) пропорційно пересунемо терміни вступної кампанії. Це ж не складно і очевидно, чи не так? — пише радниця міністра освіти.

У навчальних закладах Черкас було впроваджено карантин з 12 березня до 3 квітня.  Це було зроблено згідно постанови КМУ, яка передбачає введення тритижневого карантину у закладах освіти незалежно від їхньої форми власності й управління.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.