Вже у «помаранчевій» зоні: у Смілі за добу – 18 нових випадків COVID-19

Станом на ранок 11 вересня, у Смілі зареєстрували 18 нових випадків захворювання на коронавірус. Також встановлено 34 контактні особи за місцем проживання. Одужали ще 9 осіб.

Загалом у Смілі зараз 156 хворих COVID-19. З них 33 госпіталізовані у Смілу, Черкаси та район, Золотоношу та Шполу. 123 – вдома на самоізоляції, займаються сімейні лікарі, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

З початку пандемії захворіло на коронавірус 208 смілян, з них 52 особи одужали.

За епідемічними показниками Сміла та район наразі із «зеленої» зони одразу потрапила у «помаранчеву». Для «помаранчевої» зони діють обмеження: 

  • перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах; перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць;
  • забороняється: відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.
  • забороняється: діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; спортзали, фітнес-центри, заклади культури; прийом нових змін в дитячі табори; обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.

Епідемічний рівень встановлюється на 14 днів. Обмеження почнуть діяти із 00 годин 00 хвилин 14 вересня (понеділок).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *