Взаємодія влади і громади: шлях до синергії у розвитку міста

19554845_594641354236329_649134979091005440_n22-23 травня міський голова Олексій Цибко був запрошений до міста Вінниці на навчальний візит в рамках загальнонаціональної програми «Маршрути успіхів» для представників органів місцевого самоврядування на тему: «Взаємодія влади і громади: шлях до синергії у розвитку міста». Програма навчальних візитів реалізується в рамках Проекту USAID ПУЛЬС.

Вивчати досвід Вінниці з’їхалися близько 30 представників з 17 областей України. Навчальний візит розпочався із засідання у сучасному NGO-хабі «Вінниця» – новітньму просторі для взаємодії та партнерства між громадянським суспільством Вінниці, міською радою та соціально відповідальним бізнесом.

В рамках програми візиту були передбачені ознайомлення із кращими практиками, реалізованими у Вінниці. Міський голова відвідав Громадську організацію молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» та вивчав досвід її діяльності, поспілкувався із Урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю, головою правління ГО «Гармонія» Раїсою Панасюк, з якою Асоціація міст України тісно співпрацює.

Олексій Цибко мав можливість ознайомитися з цікавими об’єктами у Вінницькій міській раді – Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс», відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» та Муніципального ситуаційного центру, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *