Взаємодія служби у справах дітей та закладів освіти щодо соціального захисту дітей

160317353_1326315941068863_5643957534967335871_o12 березня під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулося засідання “круглого” столу за участю заступників директорів з виховної роботи та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти.

На зустрічі розглянули питання взаємодії служби у справах дітей та закладів освіти з питань соціального захисту дітей. Начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна зазначила, що проблема соціально-правового захисту дітей є актуальною для України особливо в часи складної ситуації на сході України, політичної, економічної та соціальної нестабільності.

Під час обговорення порушили питання жорсткого поводження з дитиною, ознаки фізичного насильства та методи практичної допомоги дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Завідувач сектору опіки та піклування служби Ірина Решетняк розповіла про взаємодію місцевих органів виконавчої влади з питань здійснення контролю за умовами утримання та виховання дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *